Akcesoria

Filters

Showing all 8 results

Please add widgets to the WooCommerce Filters widget area in Appearance > Widgets

8 products

 • 439,00 
  Quickview

  Coravin Sparkling™ Stoppers

  Dodatkowe nakładki na otwarte butelki do systemu Coravin Sparkling™. Pozwalają one na przechowywanie jeszcze większej ilości otwartych butelek win musujących tak, żebyście nie musieli Państwo wybierać już między swoimi ulubionymi winami musującymi.

  Pasują one do wszystkich standardowych butelek Champagne a nawet do butelek w rozmiarze magnum. Nakrętki działają wyłącznie przy użyciu Systemu Coravin Sparkling™.

  439,00 
  439,00 
 • 349,00 
  Quickview

  Zestaw Igieł Coravin

  Zestaw igieł Coravin Polska to prezent dla miłośników wina i sommelierów, którzy chcą cieszyć się swoimi winami we własnym tempie, bez obawy, że po otwarciu butelki trzeba zawartość szybko opróżnić zanim się zepsuje. W sumie są to 3 igły stworzone tak, by pasowały do wszystkich typów butelek, korków i sytuacji.

  Zestaw igieł sprzedawanych wyłącznie w firmie Coravin Polska obejmuje trzy modele igieł do win Coravin, które zrewolucjonizowały przemysł winiarski na całym świecie. Wszystkie stworzone są ze stali nierdzewnej i teflonowej powłoki, łatwe w użyciu, czyszczeniu i przechowywaniu.

  349,00 
  349,00 
 • 269,00 
  Quickview

  Igła Premium Coravin

  Igła Premium Coravin umożliwia płynniejsze pobieranie wina niż igła standard dzięki specjalnie dostosowanej końcówce igły posiadającej mikroskopijne dziurki które nie przepuszczają drobinek z korka do kieliszka. Igła Premium Coravin łączy łagodność igły vintage i szybkość igły faster. Złoty kolor podstawy uchwytu służy do odróżnienia jej od innych igieł Coravin w kolekcji, dzięki czemu można ją dobrać zależnie od butelki.
  269,00 
  269,00 
 • 159,00 
  Quickview

  Igła Standardowa Coravin

  Standardowa igła  firmy Coravin Polska została zaprojektowana  z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii, zapewniając gwarancję maksymalnej precyzji w nakłuwaniu korków butelek z najbardziej wyszukanych win bez żadnego uszczerbku. Idealnie nadają się do każdego typu butelek.

  Minimalne nakłucie pozwala na podawanie wina z pełnym wachlarzem wartości, zapachu i smaku, z kolei usunięcie jej nie wpływa w żaden sposób na wygląd korka, który wygląda tak, jak przed pierwszym użyciem. W ten sposób butelka może być przechowywana i spożywana bez obawy, że jego zawartość zepsuje się przez utlenianie lub przez inne czynniki zewnętrzne.

  159,00 
  159,00 
 • 159,00 
  Quickview

  Igła Vintage Coravin

  Igły Vintage Coravin Polska, znane także jako igły zabytkowe, mają bardziej wyszukany wygląd niż standardowe igły Coravin. Są jednocześnie mniej inwazyjne dla korków niż zwykłe igły. Szybkość nalewania wina jest nieco wolniejsza, ale nadrabia to precyzja i ekstremalna dbałość o korek. Idealnie nadaje się do butelek z delikatnymi korkami.

  Srebrny kolor podstawy uchwytu służy do odróżnienia go od innych igieł Coravin w kolekcji, dzięki czemu można je dobrać zależnie od butelki.

  159,00 
  159,00 
 • 159,00 
  Quickview

  Igła Faster Coravin

  Igły Faster Coravin Polska są również znane jako szybkie igły do prędkiego odlewania Coravin, jako że ich główną charakterystyką jest możliwość szybkiego podawania wybranego wina bez uszczerbku na korku ani bez konieczności jego wyciągania.

  Zalecana do stosowania przy korkach w dobrym stanie, solidnych i dobrze zintegrowanych, igła Faster Coravin może zagwarantować, że wino odleje się z prędkością od 19 do 25 sekund, a więc o 20% szybciej od standardowej igły Coravin.

  159,00 
  159,00 
 • 139,00 159,00 
  Quickview

  Screw Cap – nakrętka CORAVIN

  Najnowszy dodatek do naszego  innowacyjnego portfolio nakrętka  Screw Cup Coravin rozszerza mozliwość  systemu do konserwacji wina Coravin  pozwalając napełnić i chronić wino zamknięte pod nakrętką  przez okres do trzech miesięcy.

  Nakrętka Screw Cup  Coravin  występuje w trzech konfiguracjach :

  139,00 159,00 
  139,00 159,00 
 • 359,00 
  Quickview

  Aerator CORAVIN – napowietrzacz do wina

  Używany z systemem Coravin zwiększy Twoje doświadczenie związane z winem,mieszajac odpowiednią ilość powietrza z winem w trakcie nalewania. Dzięki temu kieliszek wina oddycha bez długiego dekantowania ,a pozostała część  butelki pozostaje doskonale zachowana.

  359,00 
  359,00