Tylko na coravinpolska.pl gwarantujemy autoryzowaną sprzedaż i serwis urządzenia Coravin w ciągu 24/48h
Tylko na coravinpolska.pl gwarantujemy autoryzowaną sprzedaż i serwis urządzenia Coravin w ciągu 24/48h

Kapsułki

Filters

Showing all 3 results

Please add widgets to the WooCommerce Filters widget area in Appearance > Widgets

Pokazuje wszystkie 3 produktów

Kapsułki Coravin. Kapsuły argonowe Coravin zasilają systemy konserwacji wina Coravin Timeless i Pivot. Są one ładowane czystym argonem, który wytwarza ciśnienie w butelce, umożliwiając przepływ wina przez dyszę, która powleka pozostałe wino po usunięciu systemu.

 • Kapsułki Coravin Pack 6
  Kapsułki Coravin Pack 6
  269,00 
  Quickview

  Kapsułki Coravin Pack 6 NOWOŚĆ!

  Kapsułki Coravin Pack 6  są niezbędnym silnikiem naszego systemu- służą do przechowywania i konserwowania wina z butelek użytkowanych poprzez system Coravin.

  Są dostępne w opakowaniu  zawierającym 6 kapsułek z  gazem argon pod ciśnieniem, jedna kapsułka  gwarantuje możliwość nalania  ok. 15  kieliszków wina.

  Łatwe w obsłudze i całkowicie bezpieczne, kapsułki  Coravin  Pack 6 zawierają gaz argonowy pod ciśnieniem, uznawane za bardziej skuteczne niż klasyczne kapsułki azotu, ponieważ argon nie wpływa na smak wina oraz go nie utlenia

  Gaz argonowy wyróżnia się ponieważ jest gazem obojętnym, bezpiecznym i nieszkodliwym. Używa się go już także w procesie produkcji win. Pomaga je konserwować i chroni przed ewentualnymi zewnętrznymi wpływami bez powodowania zmian w jego strukturze.

  269,00 
  269,00 
 • kapsułki pure sparkling
  249,00 
  Quickview

  Coravin Pure Sparkling CO2 6 pack

  Kapsułki Pure Sparkling CO2 Coravin to gaz do użycia z systemem Coravin Sparkling™. Pakowane po 6 kapsułki z dwutlenkiem węgla – używanym do tworzenia bąbelków w produkcji Champagne i win musujących. Jedna kapsułka pozwala na konserwację nawet do 7 butelek wina musującego zachowując ich świeżość i właściwości do 4 tygodni po otwarciu.
  249,00 
  249,00 
 • Kapsułki Coravin Pack 24
  Kapsułki Coravin Pack 24
  949,00 
  Quickview

  Kapsułki Coravin Pack 24

  Kapsułki Coravin Pack 24. Zaawansowana technologia dla największych miłośników wina. Kapsułki Pack 24 Coravin Polska gwarantują, że zawsze i wszędzie będziesz mógł cieszyć się najlepszą butelką wina, z gwarancją, że jeśli butelka nie zostanie ukończona, jego zawartość i jakość pozostanie nienaruszona przez kilka miesięcy, a nawet lat.

  Każda kapsułka umożliwia bezpieczne nalanie wina   z zagwarantowanym idealnym uszczelnieniem do 15 kieliszków wina. Dlatego też kupno 24- kapsułek  Coravin niesie ze sobą wiele korzyści: zawsze będziesz miał do dyspozycji kluczowy motor naszego systemu do przechowania butelek wina przez kilka miesięcy, oszczędzając przy tym na kosztach a zyskując jednocześnie na wygodzie.

  949,00 
  949,00