Tylko na coravinpolska.pl gwarantujemy autoryzowaną sprzedaż i serwis urządzenia Coravin w ciągu 24/48h
Tylko na coravinpolska.pl gwarantujemy autoryzowaną sprzedaż i serwis urządzenia Coravin w ciągu 24/48h
Zestaw Igieł Coravin

Zestaw Igieł Coravin

349,00 

Zestaw Igieł Coravin Polska to prezent dla miłośników wina i sommelierów, którzy chcą cieszyć się swoimi winami we własnym tempie, bez obawy, że po otwarciu butelki trzeba zawartość szybko opróżnić zanim się zepsuje. W sumie są to 3 igły stworzone tak, by pasowały do wszystkich typów butelek, korków i sytuacji.

Zestaw igieł sprzedawanych wyłącznie w firmie Coravin Polska obejmuje trzy modele igieł do win Coravin, które zrewolucjonizowały przemysł winiarski na całym świecie. Wszystkie stworzone są ze stali nierdzewnej i teflonowej powłoki, łatwe w użyciu, czyszczeniu i przechowywaniu.

4 w magazynie

Kategoria:
000

Zestaw Igieł Coravin jest najwyższą gwarancją, którą można sobie zapewnić w wyjątkowej winiarni: ich różne grubości oraz trwałe i bezpieczne dla wina materiały oferują rozwiązanie na każdą okazję.

Niezależnie od tego, czy butelki mają wiele lat, a ich korki są sfatygowane, czy też są wyjątkowe,czy przeznaczone do podania do kolacji, czy degustacji, każda z 3 igieł zawartych w zestawie Coravin posiada najlepszą formułę do wydobycia wina bez konieczności wyciągania korka i z gwarancją jego uszczelnienia.

Wszystkie igły w zestawie łatwo się czyszczą i łączą z każdym systemem do win Coravin, który akurat znajdzie się pod ręką. Decyduj rozważnie, kiedy najlepiej używać każdej z nich i ciesz się najwyższą jakością swoich najbardziej wyszukanych win bez rezygnowania w żadnym momencie z jego niesamowitych właściwości dla podniebienia ani aromatu. 

Co znajduje się w zestawie igieł Coravin

→ Igła faster Coravin: 20% większa szybkość odlewania. Dla butelek z nowymi i mocnymi korkami.
→ Igła Coravin Vintage: Wolniejsze i bardziej precyzyjne, zwłaszcza w przypadku starych butelek lub korków, które są bardziej wrażliwe lub uszkodzone przez upływ czasu.
→ Standardowa igła Coravin: najbardziej zalecana dla większości butelek i z dobrą prędkością odlewania.