Tylko na coravinpolska.pl gwarantujemy autoryzowaną sprzedaż i serwis urządzenia Coravin w ciągu 24/48h
Tylko na coravinpolska.pl gwarantujemy autoryzowaną sprzedaż i serwis urządzenia Coravin w ciągu 24/48h
Igła Standardowa Coravin

Igła Standardowa Coravin

149,00 

Igła Standardowa Coravin została zaprojektowana  z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii, zapewniając gwarancję maksymalnej precyzji w nakłuwaniu korków butelek z najbardziej wyszukanych win bez żadnego uszczerbku. Igłe Standardowa Coravin idealnie nadają się do każdego typu butelek. Minimalne nakłucie pozwala na podawanie wina z pełnym wachlarzem wartości, zapachu i smaku, z kolei usunięcie jej nie wpływa w żaden sposób na wygląd korka, który wygląda tak, jak przed pierwszym użyciem. W ten sposób butelka może być przechowywana i spożywana bez obawy, że jego zawartość zepsuje się przez utlenianie lub przez inne czynniki zewnętrzne.

9 w magazynie

Kategoria:
000

Igła Standardowa Coravin. Wysoka trwałość i łatwość wkłucia w korek z wykorzystaniem unikalnych materiałów, dają igłom Coravin niepodważalną gwarancję. Wszystkie standardowe igły typu Coravin są wykonane ze stali nierdzewnej i pokryte teflonem, dzięki czemu można je konserwować w idealnym stanie przez długi czas.

Wszystkie standardowe igły są kompatybilne z różnymi systemami do wina Coravin Polska i w razie potrzeby można je dowolnie wymienić. Uchwyt zaprojektowany jest w taki sposób, by w każdej chwili móc igłę wysunąć i w razie potrzeby wymienić, przy czym szybkość odlewania sięga 25-29 sekund.

Takie są Igła Standardowa Coravin

→ Miernik: 17
→ Długość: 9,14 cm
→ Kolor paska uchwytu: czarny
→ Materiały: stal nierdzewna z powłoką teflonową
→ Prędkość odlewania: 25-29 sekund