Tylko na coravinpolska.pl gwarantujemy autoryzowaną sprzedaż i serwis urządzenia Coravin w ciągu 24/48h
Tylko na coravinpolska.pl gwarantujemy autoryzowaną sprzedaż i serwis urządzenia Coravin w ciągu 24/48h

Akcesoria

Filters

Showing all 9 results

Please add widgets to the WooCommerce Filters widget area in Appearance > Widgets

Pokazuje wszystkie 9 produktów

Akcesoria Coravin. Coravin przenosi doznania związane z winem na inny poziom dzięki kolekcji wyselekcjonowanych akcesoriów, aby zmaksymalizować przyjemność z picia.

 • Pivot Stoppers Coravin 6 pack
  Pivot Stoppers Coravin 6 pack
  159,00 
  Quickview

  Pivot Stoppers 6 pack Coravin

  Pivot Stoppers Coravin. Zastąp korek lub zakrętkę butelki wina korkiem Pivot™ i nalej kieliszek na raz dzięki systemowi konserwacji wina Pivot™, zachowując pozostałe wino przez okres do 4 tygodni. Wykonany ze specjalnie zaprojektowanego plastiku uszczelniającego, każdy korek może być używany wielokrotnie. W zestawie znajdziesz sześć korków Pivot™, kompatybilnych z większością butelek o regularnych kształtach. Pivot Stoppers Coravin są kompatybilne wyłącznie z systemem przechowywania wina Coravin Pivot™.
  159,00 
  159,00 
 • Sparkling Stoppers Coravin
  399,00 
  Quickview

  Sparkling Stoppers Coravin

  Sparkling Stoppers Coravin. Dodatkowe nakładki na otwarte butelki do systemu Coravin Sparkling™. Pozwalają one na przechowywanie jeszcze większej ilości otwartych butelek win musujących tak, żebyście nie musieli Państwo wybierać już między swoimi ulubionymi winami musującymi. Pasują one do wszystkich standardowych butelek Champagne a nawet do butelek w rozmiarze magnum. Nakrętki działają wyłącznie przy użyciu Systemu Coravin Sparkling™.
  399,00 
  399,00 
 • Zestaw Igieł Coravin
  349,00 
  Quickview

  Zestaw Igieł Coravin

  Zestaw Igieł Coravin Polska to prezent dla miłośników wina i sommelierów, którzy chcą cieszyć się swoimi winami we własnym tempie, bez obawy, że po otwarciu butelki trzeba zawartość szybko opróżnić zanim się zepsuje. W sumie są to 3 igły stworzone tak, by pasowały do wszystkich typów butelek, korków i sytuacji.

  Zestaw igieł sprzedawanych wyłącznie w firmie Coravin Polska obejmuje trzy modele igieł do win Coravin, które zrewolucjonizowały przemysł winiarski na całym świecie. Wszystkie stworzone są ze stali nierdzewnej i teflonowej powłoki, łatwe w użyciu, czyszczeniu i przechowywaniu.

  349,00 
  349,00 
 • Igła Premium Coravin
  299,00 
  Quickview

  Igła Premium Coravin

  Igła Premium Coravin umożliwia płynniejsze pobieranie wina niż igła standard dzięki specjalnie dostosowanej końcówce igły posiadającej mikroskopijne dziurki które nie przepuszczają drobinek z korka do kieliszka. Igła Premium Coravin łączy łagodność igły vintage i szybkość igły faster. Złoty kolor podstawy uchwytu służy do odróżnienia jej od innych igieł Coravin w kolekcji, dzięki czemu można ją dobrać zależnie od butelki.
  299,00 
  299,00 
 • igła standardowa coravin
  149,00 
  Quickview

  Igła Standardowa Coravin

  Igła Standardowa Coravin została zaprojektowana  z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii, zapewniając gwarancję maksymalnej precyzji w nakłuwaniu korków butelek z najbardziej wyszukanych win bez żadnego uszczerbku. Igłe Standardowa Coravin idealnie nadają się do każdego typu butelek. Minimalne nakłucie pozwala na podawanie wina z pełnym wachlarzem wartości, zapachu i smaku, z kolei usunięcie jej nie wpływa w żaden sposób na wygląd korka, który wygląda tak, jak przed pierwszym użyciem. W ten sposób butelka może być przechowywana i spożywana bez obawy, że jego zawartość zepsuje się przez utlenianie lub przez inne czynniki zewnętrzne.

  149,00 
  149,00 
 • Igła Vintage Coravin
  149,00 
  Quickview

  Igła Vintage Coravin

  Igła Vintage Coravin Polska, znane także jako igły zabytkowe, mają bardziej wyszukany wygląd niż standardowe igły Coravin. Są jednocześnie mniej inwazyjne dla korków niż zwykłe igły. Szybkość nalewania wina jest nieco wolniejsza, ale nadrabia to precyzja i ekstremalna dbałość o korek. Idealnie nadaje się do butelek z delikatnymi korkami. Srebrny kolor podstawy uchwytu służy do odróżnienia go od innych igieł Coravin w kolekcji, dzięki czemu można je dobrać zależnie od butelki.

  149,00 
  149,00 
 • Igła Faster Coravin
  149,00 
  Quickview

  Igła Faster Coravin

  Igła Faster Coravin są również znane jako szybkie igły do prędkiego odlewania Coravin, jako że ich główną charakterystyką jest możliwość szybkiego podawania wybranego wina bez uszczerbku na korku ani bez konieczności jego wyciągania. Zalecana do stosowania przy korkach w dobrym stanie, solidnych i dobrze zintegrowanych, igła Faster Coravin może zagwarantować, że wino odleje się z prędkością od 19 do 25 sekund, a więc o 20% szybciej od standardowej igły Coravin.

  149,00 
  149,00 
 • Nakrętki Coravin
  Nakrętki Coravin
  159,00 
  Quickview

  Nakrętki Coravin

  Nakrętki Coravin. Najnowszy dodatek do naszego  innowacyjnego portfolio nakrętka  Screw Cup Coravin rozszerza mozliwość  systemu do konserwacji wina Coravin  pozwalając napełnić i chronić wino zamknięte pod nakrętką  przez okres do trzech miesięcy. 

  159,00 
  159,00 
 • Napowietrzacz do wina Coravin. 
  Napowietrzacz do wina Coravin. 
  299,00 
  Quickview

  Napowietrzacz do wina Coravin

  Napowietrzacz do wina Coravin. Używany z systemem Coravin zwiększy Twoje doświadczenie związane z winem, mieszajac odpowiednią ilość powietrza z winem w trakcie nalewania. Dzięki temu kieliszek wina oddycha bez długiego dekantowania ,a pozostała część  butelki pozostaje doskonale zachowana.

  299,00 
  299,00