Tylko na coravinpolska.pl gwarantujemy autoryzowaną sprzedaż i serwis urządzenia Coravin w ciągu 24/48h
Tylko na coravinpolska.pl gwarantujemy autoryzowaną sprzedaż i serwis urządzenia Coravin w ciągu 24/48h

Sklep Coravin

Sklep

Filters

Showing all 19 results

 • Kapsułki Coravin Pack 6
  Kapsułki Coravin Pack 6
  269,00 
  Quickview

  Kapsułki Coravin Pack 6 NOWOŚĆ!

  Kapsułki Coravin Pack 6  są niezbędnym silnikiem naszego systemu- służą do przechowywania i konserwowania wina z butelek użytkowanych poprzez system Coravin.

  Są dostępne w opakowaniu  zawierającym 6 kapsułek z  gazem argon pod ciśnieniem, jedna kapsułka  gwarantuje możliwość nalania  ok. 15  kieliszków wina.

  Łatwe w obsłudze i całkowicie bezpieczne, kapsułki  Coravin  Pack 6 zawierają gaz argonowy pod ciśnieniem, uznawane za bardziej skuteczne niż klasyczne kapsułki azotu, ponieważ argon nie wpływa na smak wina oraz go nie utlenia

  Gaz argonowy wyróżnia się ponieważ jest gazem obojętnym, bezpiecznym i nieszkodliwym. Używa się go już także w procesie produkcji win. Pomaga je konserwować i chroni przed ewentualnymi zewnętrznymi wpływami bez powodowania zmian w jego strukturze.

  269,00 
  269,00 
 • Wyloguj się
  System Model Six Pack Mist
  System Model Six Pack Mist
  Original price was: 1.690,00 zł.Current price is: 1.190,00 zł.
  Quickview

  Coravin Model Six + pack Mist

  System Model Six Pack Mist. Nalewaj swoje ulubione wina spokojne bez wyciągania korka dzięki systemowi konserwującemu Coravin Model Six+ i wracaj do tej butelki wielokrotnie przez miesiące, a nawet lata. Zainspirowana bogatą paletą kolorów sezonu świątecznego i ciepłymi, metalicznymi akcentami, specjalna edycja Gemstone Collection wnosi nowy poziom elegancji do serii Timeless. Timeless Six+ w eleganckim kolorze 'Mist' z pewnością będzie stylowym akcentem w każdym domowym barku. W skład zestawu wchodzą: trzy kapsułki gazu, sześć screw caps (nakrętki na wina), futerał na system, aerator (napowietrzacz do wina) oraz pokrowiec na butelkę. Zestaw System Model Six Pack Mist to idealny pomysł na prezent w idealnej cenie.
  Original price was: 1.690,00 zł.Current price is: 1.190,00 zł.
  Original price was: 1.690,00 zł.Current price is: 1.190,00 zł.
 • Pivot Stoppers Coravin 6 pack
  Pivot Stoppers Coravin 6 pack
  159,00 
  Quickview

  Pivot Stoppers 6 pack Coravin

  Pivot Stoppers Coravin. Zastąp korek lub zakrętkę butelki wina korkiem Pivot™ i nalej kieliszek na raz dzięki systemowi konserwacji wina Pivot™, zachowując pozostałe wino przez okres do 4 tygodni. Wykonany ze specjalnie zaprojektowanego plastiku uszczelniającego, każdy korek może być używany wielokrotnie. W zestawie znajdziesz sześć korków Pivot™, kompatybilnych z większością butelek o regularnych kształtach. Pivot Stoppers Coravin są kompatybilne wyłącznie z systemem przechowywania wina Coravin Pivot™.
  159,00 
  159,00 
 • System Pivot Black
  System Pivot Black
  799,00 
  Quickview

  System Pivot Black Coravin

  System Pivot Black przechowywania wina Coravin® Pivot™ pozwala wydłużyć okres przydatności wina do spożycia. Dopasuj wino do swojego nastroju, dań obiadowych lub pogody. Pomysłowe połączenie zatyczki Pivot i urządzenia zachowuje w idealnym stanie pozostałą zawartość butelki przez okres do 4 tygodni, zapewniając, że ostatni kieliszek jest tak samo wyjątkowy jak pierwszy. Ten system jest stworzony do win bez korków czyli tych z zakrętkami. Nie musisz martwić się już, że wino się zmarnuje kiedy masz ochotę tylko na jeden kieliszek. W zestawie znajdują się dwa Coravin Pivot Stoppers czy korki, jedna kapsułka gazu (Argon) oraz pokrowiec na butelkę.
  799,00 
  799,00 
 • System Timeless Eleven
  2.729,00 
  Quickview

  System Timeless Eleven Coravin

  System Timeless Eleven to pierwszy w pełni automatyczny system przechowywania wina. Połącz się z aplikacją Coravin Moments, aby uzyskać dodatkową kontrolę, w tym niestandardowe prędkości nalewania, kontrole stanu systemu i przypomnienia o wymianie kapsułek. Timeless Eleven to niesamowity postęp w technologii winiarskiej. Ten zestaw zawiera kluczowe akcesoria, idealne dla kolekcjonerów wina, koneserów i techników takie jak: cztery kapsułki Argonu, Aerator, dwa Screw Caps (czyli nakrętki na wina bez korków), mechanizm do czyszczenia igły oraz pokrowiec na butelkę. Timeless Eleven to najlepszy i najbardziej nowoczesny system dla prawdziwych koneserów dla których pasja do wina to część życia.
  2.729,00 
  2.729,00 
 • Coravin Model Three +
  Coravin Model Three +
  1.190,00 
  Quickview

  Coravin Model Three +

  Coravin Model Three +. System Three jest doskonałym wprowadzeniem do naszych systemów przechowywania wina, umożliwiając przechowywanie wina spokojnego przez tygodnie, miesiące, a nawet lata. Podawaj swoje ulubione wina bez wyjmowania korka dzięki systemowi przechowywania wina Coravin Three+  
  1.190,00 
  1.190,00 
 • Model Six Coravin + Pack
  1.690,00 
  Quickview

  Model Six Coravin + Pack

  Model Six Coravin + Pack. Odkryj zalety posiadania nowego Coravin Six + System i delektuj się najlepszymi winami, kiedy chcesz. Dzięki temu rewolucyjnemu systemowi podawania wina bez wyciągania korka z butelki można napić się ulubionego wina w dowolnym momencie bez obawy przed jego utlenieniem. Urządzenie pozwala nalewać je bez wyciągania korka, przy pomocy kapsułek i igły, które zapobiegają utlenieniu się wina na długie lata. Dla tych, którzy zawsze pragną się wyróżniać, być na bieżąco i rozkoszować się chwilą, Coravin Six + System jest profesjonalnym i ekskluzywnym systemem do wina, który wykorzystuje najnowocześniejszą technologię w służbie jednej z najbardziej selektywnych i autentycznych przyjemności, jakie istnieją: w służbie winu.
  1.690,00 
  1.690,00 
 • kapsułki pure sparkling
  249,00 
  Quickview

  Coravin Pure Sparkling CO2 6 pack

  Kapsułki Pure Sparkling CO2 Coravin to gaz do użycia z systemem Coravin Sparkling™. Pakowane po 6 kapsułki z dwutlenkiem węgla – używanym do tworzenia bąbelków w produkcji Champagne i win musujących. Jedna kapsułka pozwala na konserwację nawet do 7 butelek wina musującego zachowując ich świeżość i właściwości do 4 tygodni po otwarciu.
  249,00 
  249,00 
 • Sparkling Stoppers Coravin
  399,00 
  Quickview

  Sparkling Stoppers Coravin

  Sparkling Stoppers Coravin. Dodatkowe nakładki na otwarte butelki do systemu Coravin Sparkling™. Pozwalają one na przechowywanie jeszcze większej ilości otwartych butelek win musujących tak, żebyście nie musieli Państwo wybierać już między swoimi ulubionymi winami musującymi. Pasują one do wszystkich standardowych butelek Champagne a nawet do butelek w rozmiarze magnum. Nakrętki działają wyłącznie przy użyciu Systemu Coravin Sparkling™.
  399,00 
  399,00 
 • System Coravin Sparkling
  1.990,00 
  Quickview

  System Coravin Sparkling ™

  System Coravin Sparkling to nowość do konserwacji wina musującego pozwalający na zachowanie wszelkich właściwości wina do czterech tygodni po otwarciu butelki. Teraz możesz otworzyć butelkę Champagne nie martwiąc się o to czy ją od razu wypijesz. System ten pozostawia wina musujące w takiej formie jakby były dopiero otwarte a pierwszy kieliszek będzie smakował dokładnie tak jak ostatni. W zestawie znajdują się system Coravin Sparkling™, ładowarka do systemu, Coravin Sparkling™ stoppers oraz cztery kapsułki z gazem Coravin Pure™ Sparkling CO2
  1.990,00 
  1.990,00 
 • Kapsułki Coravin Pack 3
  Kapsułki Coravin Pack 3
  149,00 
  Quickview

  Kapsułki Coravin Pack 3

  Kapsułki Coravin Pack 3  są niezbędnym silnikiem naszego systemu- służą do przechowywania i konserwowania wina z butelek użytkowanych poprzez system Coravin. Są dostępne w opakowaniu  zawierającym 3 kapsułki z  gazem argon pod ciśnieniem, jedna kapsułka  gwarantuje możliwość nalania  ok. 15  kieliszków wina. Łatwe w obsłudze i całkowicie bezpieczne, kapsułki  Coravin  Pack 2 zawierają gaz argonowy pod ciśnieniem, uznawane za bardziej skuteczne niż klasyczne kapsułki azotu, ponieważ argon nie wpływa na smak wina oraz go nie utlenia.

  149,00 
  149,00 
 • Kapsułki Coravin Pack 24
  Kapsułki Coravin Pack 24
  949,00 
  Quickview

  Kapsułki Coravin Pack 24

  Kapsułki Coravin Pack 24. Zaawansowana technologia dla największych miłośników wina. Kapsułki Pack 24 Coravin Polska gwarantują, że zawsze i wszędzie będziesz mógł cieszyć się najlepszą butelką wina, z gwarancją, że jeśli butelka nie zostanie ukończona, jego zawartość i jakość pozostanie nienaruszona przez kilka miesięcy, a nawet lat.

  Każda kapsułka umożliwia bezpieczne nalanie wina   z zagwarantowanym idealnym uszczelnieniem do 15 kieliszków wina. Dlatego też kupno 24- kapsułek  Coravin niesie ze sobą wiele korzyści: zawsze będziesz miał do dyspozycji kluczowy motor naszego systemu do przechowania butelek wina przez kilka miesięcy, oszczędzając przy tym na kosztach a zyskując jednocześnie na wygodzie.

  949,00 
  949,00 
 • Zestaw Igieł Coravin
  349,00 
  Quickview

  Zestaw Igieł Coravin

  Zestaw Igieł Coravin Polska to prezent dla miłośników wina i sommelierów, którzy chcą cieszyć się swoimi winami we własnym tempie, bez obawy, że po otwarciu butelki trzeba zawartość szybko opróżnić zanim się zepsuje. W sumie są to 3 igły stworzone tak, by pasowały do wszystkich typów butelek, korków i sytuacji.

  Zestaw igieł sprzedawanych wyłącznie w firmie Coravin Polska obejmuje trzy modele igieł do win Coravin, które zrewolucjonizowały przemysł winiarski na całym świecie. Wszystkie stworzone są ze stali nierdzewnej i teflonowej powłoki, łatwe w użyciu, czyszczeniu i przechowywaniu.

  349,00 
  349,00 
 • Igła Premium Coravin
  299,00 
  Quickview

  Igła Premium Coravin

  Igła Premium Coravin umożliwia płynniejsze pobieranie wina niż igła standard dzięki specjalnie dostosowanej końcówce igły posiadającej mikroskopijne dziurki które nie przepuszczają drobinek z korka do kieliszka. Igła Premium Coravin łączy łagodność igły vintage i szybkość igły faster. Złoty kolor podstawy uchwytu służy do odróżnienia jej od innych igieł Coravin w kolekcji, dzięki czemu można ją dobrać zależnie od butelki.
  299,00 
  299,00 
 • igła standardowa coravin
  149,00 
  Quickview

  Igła Standardowa Coravin

  Igła Standardowa Coravin została zaprojektowana  z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii, zapewniając gwarancję maksymalnej precyzji w nakłuwaniu korków butelek z najbardziej wyszukanych win bez żadnego uszczerbku. Igłe Standardowa Coravin idealnie nadają się do każdego typu butelek. Minimalne nakłucie pozwala na podawanie wina z pełnym wachlarzem wartości, zapachu i smaku, z kolei usunięcie jej nie wpływa w żaden sposób na wygląd korka, który wygląda tak, jak przed pierwszym użyciem. W ten sposób butelka może być przechowywana i spożywana bez obawy, że jego zawartość zepsuje się przez utlenianie lub przez inne czynniki zewnętrzne.

  149,00 
  149,00 
 • Igła Vintage Coravin
  149,00 
  Quickview

  Igła Vintage Coravin

  Igła Vintage Coravin Polska, znane także jako igły zabytkowe, mają bardziej wyszukany wygląd niż standardowe igły Coravin. Są jednocześnie mniej inwazyjne dla korków niż zwykłe igły. Szybkość nalewania wina jest nieco wolniejsza, ale nadrabia to precyzja i ekstremalna dbałość o korek. Idealnie nadaje się do butelek z delikatnymi korkami. Srebrny kolor podstawy uchwytu służy do odróżnienia go od innych igieł Coravin w kolekcji, dzięki czemu można je dobrać zależnie od butelki.

  149,00 
  149,00 
 • Igła Faster Coravin
  149,00 
  Quickview

  Igła Faster Coravin

  Igła Faster Coravin są również znane jako szybkie igły do prędkiego odlewania Coravin, jako że ich główną charakterystyką jest możliwość szybkiego podawania wybranego wina bez uszczerbku na korku ani bez konieczności jego wyciągania. Zalecana do stosowania przy korkach w dobrym stanie, solidnych i dobrze zintegrowanych, igła Faster Coravin może zagwarantować, że wino odleje się z prędkością od 19 do 25 sekund, a więc o 20% szybciej od standardowej igły Coravin.

  149,00 
  149,00 
 • Nakrętki Coravin
  Nakrętki Coravin
  159,00 
  Quickview

  Nakrętki Coravin

  Nakrętki Coravin. Najnowszy dodatek do naszego  innowacyjnego portfolio nakrętka  Screw Cup Coravin rozszerza mozliwość  systemu do konserwacji wina Coravin  pozwalając napełnić i chronić wino zamknięte pod nakrętką  przez okres do trzech miesięcy. 

  159,00 
  159,00 
 • Napowietrzacz do wina Coravin. 
  Napowietrzacz do wina Coravin. 
  299,00 
  Quickview

  Napowietrzacz do wina Coravin

  Napowietrzacz do wina Coravin. Używany z systemem Coravin zwiększy Twoje doświadczenie związane z winem, mieszajac odpowiednią ilość powietrza z winem w trakcie nalewania. Dzięki temu kieliszek wina oddycha bez długiego dekantowania ,a pozostała część  butelki pozostaje doskonale zachowana.

  299,00 
  299,00