Tylko na coravinpolska.pl gwarantujemy autoryzowaną sprzedaż i serwis urządzenia Coravin w ciągu 24/48h
Tylko na coravinpolska.pl gwarantujemy autoryzowaną sprzedaż i serwis urządzenia Coravin w ciągu 24/48h

Systemy Coravin

Filters

Showing all 6 results

Please add widgets to the WooCommerce Filters widget area in Appearance > Widgets

Pokazuje wszystkie 6 produktów

Systemy Coravin to urządzenie, które pozwala serwować wino z butelki bez jej otwierania i zachować jej zawartość bez żadnych zmian.

 • Wyloguj się
  System Model Six Pack Mist
  System Model Six Pack Mist
  Original price was: 1.690,00 zł.Current price is: 1.190,00 zł.
  Quickview

  Coravin Model Six + pack Mist

  System Model Six Pack Mist. Nalewaj swoje ulubione wina spokojne bez wyciągania korka dzięki systemowi konserwującemu Coravin Model Six+ i wracaj do tej butelki wielokrotnie przez miesiące, a nawet lata. Zainspirowana bogatą paletą kolorów sezonu świątecznego i ciepłymi, metalicznymi akcentami, specjalna edycja Gemstone Collection wnosi nowy poziom elegancji do serii Timeless. Timeless Six+ w eleganckim kolorze 'Mist' z pewnością będzie stylowym akcentem w każdym domowym barku. W skład zestawu wchodzą: trzy kapsułki gazu, sześć screw caps (nakrętki na wina), futerał na system, aerator (napowietrzacz do wina) oraz pokrowiec na butelkę. Zestaw System Model Six Pack Mist to idealny pomysł na prezent w idealnej cenie.
  Original price was: 1.690,00 zł.Current price is: 1.190,00 zł.
  Original price was: 1.690,00 zł.Current price is: 1.190,00 zł.
 • Coravin Model Three +
  Coravin Model Three +
  1.190,00 
  Quickview

  Coravin Model Three +

  Coravin Model Three +. System Three jest doskonałym wprowadzeniem do naszych systemów przechowywania wina, umożliwiając przechowywanie wina spokojnego przez tygodnie, miesiące, a nawet lata. Podawaj swoje ulubione wina bez wyjmowania korka dzięki systemowi przechowywania wina Coravin Three+  
  1.190,00 
  1.190,00 
 • Model Six Coravin + Pack
  1.690,00 
  Quickview

  Model Six Coravin + Pack

  Model Six Coravin + Pack. Odkryj zalety posiadania nowego Coravin Six + System i delektuj się najlepszymi winami, kiedy chcesz. Dzięki temu rewolucyjnemu systemowi podawania wina bez wyciągania korka z butelki można napić się ulubionego wina w dowolnym momencie bez obawy przed jego utlenieniem. Urządzenie pozwala nalewać je bez wyciągania korka, przy pomocy kapsułek i igły, które zapobiegają utlenieniu się wina na długie lata. Dla tych, którzy zawsze pragną się wyróżniać, być na bieżąco i rozkoszować się chwilą, Coravin Six + System jest profesjonalnym i ekskluzywnym systemem do wina, który wykorzystuje najnowocześniejszą technologię w służbie jednej z najbardziej selektywnych i autentycznych przyjemności, jakie istnieją: w służbie winu.
  1.690,00 
  1.690,00 
 • System Pivot Black
  System Pivot Black
  799,00 
  Quickview

  System Pivot Black Coravin

  System Pivot Black przechowywania wina Coravin® Pivot™ pozwala wydłużyć okres przydatności wina do spożycia. Dopasuj wino do swojego nastroju, dań obiadowych lub pogody. Pomysłowe połączenie zatyczki Pivot i urządzenia zachowuje w idealnym stanie pozostałą zawartość butelki przez okres do 4 tygodni, zapewniając, że ostatni kieliszek jest tak samo wyjątkowy jak pierwszy. Ten system jest stworzony do win bez korków czyli tych z zakrętkami. Nie musisz martwić się już, że wino się zmarnuje kiedy masz ochotę tylko na jeden kieliszek. W zestawie znajdują się dwa Coravin Pivot Stoppers czy korki, jedna kapsułka gazu (Argon) oraz pokrowiec na butelkę.
  799,00 
  799,00 
 • System Timeless Eleven
  2.729,00 
  Quickview

  System Timeless Eleven Coravin

  System Timeless Eleven to pierwszy w pełni automatyczny system przechowywania wina. Połącz się z aplikacją Coravin Moments, aby uzyskać dodatkową kontrolę, w tym niestandardowe prędkości nalewania, kontrole stanu systemu i przypomnienia o wymianie kapsułek. Timeless Eleven to niesamowity postęp w technologii winiarskiej. Ten zestaw zawiera kluczowe akcesoria, idealne dla kolekcjonerów wina, koneserów i techników takie jak: cztery kapsułki Argonu, Aerator, dwa Screw Caps (czyli nakrętki na wina bez korków), mechanizm do czyszczenia igły oraz pokrowiec na butelkę. Timeless Eleven to najlepszy i najbardziej nowoczesny system dla prawdziwych koneserów dla których pasja do wina to część życia.
  2.729,00 
  2.729,00 
 • System Coravin Sparkling
  1.990,00 
  Quickview

  System Coravin Sparkling ™

  System Coravin Sparkling to nowość do konserwacji wina musującego pozwalający na zachowanie wszelkich właściwości wina do czterech tygodni po otwarciu butelki. Teraz możesz otworzyć butelkę Champagne nie martwiąc się o to czy ją od razu wypijesz. System ten pozostawia wina musujące w takiej formie jakby były dopiero otwarte a pierwszy kieliszek będzie smakował dokładnie tak jak ostatni. W zestawie znajdują się system Coravin Sparkling™, ładowarka do systemu, Coravin Sparkling™ stoppers oraz cztery kapsułki z gazem Coravin Pure™ Sparkling CO2
  1.990,00 
  1.990,00