Systemy Coravin

Filters

Showing all 3 results

Please add widgets to the WooCommerce Filters widget area in Appearance > Widgets

3 products

 • 1.150,00 
  Quickview

  Coravin Model 3-SL

  Coravin System Model Three SL jest systemem do konserwacji i dekantacji wina, który pozwoli delektować się kieliszkiem wina z ulubionej butelki bez konieczności jej otwierania. Gwarantuje to konserwację wina w idealnym stanie na lata i pozwala na stopniowe spożywanie, kiedy przyjdzie ochota i bez obaw o to, że wino się utleni.
  1.150,00 
  1.150,00 
 • 1.849,00 
  Quickview

  Coravin Model Six + PACK

  Odkryj zalety posiadania nowego Coravin Six + System i delektuj się najlepszymi winami, kiedy chcesz. Dzięki temu rewolucyjnemu systemowi podawania wina bez wyciągania korka z butelki można napić się ulubionego wina w dowolnym momencie bez obawy przed jego utlenieniem. Urządzenie pozwala nalewać je bez wyciągania korka, przy pomocy kapsułek i igły, które zapobiegają utlenieniu się wina na długie lata. Dla tych, którzy zawsze pragną się wyróżniać, być na bieżąco i rozkoszować się chwilą, Coravin Six + System jest profesjonalnym i ekskluzywnym systemem do wina, który wykorzystuje najnowocześniejszą technologię w służbie jednej z najbardziej selektywnych i autentycznych przyjemności, jakie istnieją: w służbie winu.
  1.849,00 
  1.849,00 
 • 2.199,00 
  Quickview

  Coravin Sparkling™

  Coravin Sparkling™ to nowy system do konserwacji wina musującego pozwalający na zachowanie wszelkich właściwości wina do czterech tygodni po otwarciu butelki.

  Teraz możesz otworzyć butelkę Champagne nie martwiąc się o to czy ją od razu wypijesz. System ten pozostawia wina musujące w takiej formie jakby były dopiero otwarte a pierwszy kieliszek będzie smakował dokładnie tak jak ostatni. W zestawie znajdują się system Coravin Sparkling™, ładowarka do systemu, Coravin Sparkling™ stoppers oraz cztery kapsułki z gazem Coravin Pure™ Sparkling CO2

  2.199,00 
  2.199,00