Tylko na coravinpolska.pl gwarantujemy autoryzowaną sprzedaż i serwis urządzenia Coravin w ciągu 24/48h
Tylko na coravinpolska.pl gwarantujemy autoryzowaną sprzedaż i serwis urządzenia Coravin w ciągu 24/48h
Igła Faster Coravin

Igła Faster Coravin

149,00 

Igła Faster Coravin są również znane jako szybkie igły do prędkiego odlewania Coravin, jako że ich główną charakterystyką jest możliwość szybkiego podawania wybranego wina bez uszczerbku na korku ani bez konieczności jego wyciągania. Zalecana do stosowania przy korkach w dobrym stanie, solidnych i dobrze zintegrowanych, igła Faster Coravin może zagwarantować, że wino odleje się z prędkością od 19 do 25 sekund, a więc o 20% szybciej od standardowej igły Coravin.

8 w magazynie

Kategoria:
000

Igła Faster Coravin do szybkiego nalewania jest grubsza i mocniejsza, jednak jest wciąż delikatna i precyzyjna przy nakłuwaniu. Zrobiona jest z takich samych materiałów, jak pozostałe igły Coravin: ze stali nierdzewnej i teflonu, w celu zapewnienia lepszego prześlizgnięcia się jej przez korek i bez uszkodzenia go.

Uszczelnienie korka po nalaniu wina jest przy igłach Coravin zagwarantowane zawsze. Mimo że mają one większą objętość niż igły standardowe, niewątpliwie wkłuwanie i wydobywanie igły jest nienaganne zawsze wtedy, kiedy korek jest w dobrym stanie i poprawnie osadzony w butelce. 

Możesz używać igły faster we wszystkich systemach tworzonych przez firmę Coravin Polska  do otwierania butelek i przechowywania w nich wina. Gwarancja trwałości i duża szybkość wylewania jest zaletą w przypadku korzystania z różnych win podczas luksusowej kolacji lub zorganizowanej degustacji.

Takie są Igła Faster Coravin 

→ Miernik: 16
→ Długość: 8,89 cm
  Kolor paska uchwytu: czerwony
→ Materiały: powlekana teflonem stal nierdzewna
→ Prędkość odlewania: 19-25 sekund