Tylko na coravinpolska.pl gwarantujemy autoryzowaną sprzedaż i serwis urządzenia Coravin w ciągu 24/48h
Tylko na coravinpolska.pl gwarantujemy autoryzowaną sprzedaż i serwis urządzenia Coravin w ciągu 24/48h
Kapsułki Coravin Pack 24

Kapsułki Coravin Pack 24

949,00 

Kapsułki Coravin Pack 24. Zaawansowana technologia dla największych miłośników wina. Kapsułki Pack 24 Coravin Polska gwarantują, że zawsze i wszędzie będziesz mógł cieszyć się najlepszą butelką wina, z gwarancją, że jeśli butelka nie zostanie ukończona, jego zawartość i jakość pozostanie nienaruszona przez kilka miesięcy, a nawet lat.

Każda kapsułka umożliwia bezpieczne nalanie wina   z zagwarantowanym idealnym uszczelnieniem do 15 kieliszków wina. Dlatego też kupno 24- kapsułek  Coravin niesie ze sobą wiele korzyści: zawsze będziesz miał do dyspozycji kluczowy motor naszego systemu do przechowania butelek wina przez kilka miesięcy, oszczędzając przy tym na kosztach a zyskując jednocześnie na wygodzie.

8 w magazynie

Kategoria:
000

Kapsułki Coravin Pack 24 (rozmiar regularny) stworzone na konkretny projekt i opatentowane przez firmę Coravin w wyniku szeroko zakrojonych badań i testów, dzięki którym udało się w końcu uzyskać najlepszy i unikatowy system do otwierania win na świecie.

Bazując na energii czystego i sprężonego gazu argonowego, który  znajduje się wewnątrz kapsułek, system jest absolutnie bezpieczny nie tylko dla tych, którzy go używają, ale także dla podawanego wina, które pozostanie w takiej formie, jakby butelka nigdy nie została otwarta.

Jak działają kapsuły Coravin Pack 24?
Kapsułki Coravin Pack 24 używa się do  opatentowanego  systemu Coravin, który zamiast normalnego azotu wykorzystuje czysty gaz argonowy o jakości medycznej. Dzięki sprężonym gazom uzyskuje się energię potrzebną do obsługi ekskluzywnego systemu otwierania Coravin System i nalewania najlepszych butelek wina na świecie bez konieczności wyciągania korka.

Dzięki kapsułkom Coravin  możemy  każdorazowo nalać jeden kieliszek wina  i każda z nich ma możliwość nalania  do 15 kieliszków wina zapewniając przy tym perfekcyjnie uszczelnioną butelkę bez konieczności wyciągania korka, bez uszkodzenia go i oczywiście bez ingerencji w smak i zapach wina.

Tak wyglądają kapsułki Coravin

Waga każdej kapsułki:
Kontynent: 52 g
Zawartość gazu argonu: 6,5 g

Wymiary każdej kapsułki:
Szerokość butelki: 2,2 cm
Długość butelki: 9,1 cm

Objętość każdej kapsułki:
Objętość: 20,7 ml (objętość wody)

Ciśnienie kapsułki:
Ciśnienie: 2600 PSI

 

Co zawiera Pack 24?

– 24 kapsułki ze stali wtórnej z powłoką nylonową wzmocnioną włóknem szklanym.
– Czysty gazowy argon 99,9% klasy medycznej
– Uszczelka z gumy syntetycznej.