Tylko na coravinpolska.pl gwarantujemy autoryzowaną sprzedaż i serwis urządzenia Coravin w ciągu 24/48h
Tylko na coravinpolska.pl gwarantujemy autoryzowaną sprzedaż i serwis urządzenia Coravin w ciągu 24/48h
Kapsułki Coravin Pack 6 NOWOŚĆ!

Kapsułki Coravin Pack 6 NOWOŚĆ!

269,00 

Kapsułki Coravin Pack 6  są niezbędnym silnikiem naszego systemu- służą do przechowywania i konserwowania wina z butelek użytkowanych poprzez system Coravin.

Są dostępne w opakowaniu  zawierającym 6 kapsułek z  gazem argon pod ciśnieniem, jedna kapsułka  gwarantuje możliwość nalania  ok. 15  kieliszków wina.

Łatwe w obsłudze i całkowicie bezpieczne, kapsułki  Coravin  Pack 6 zawierają gaz argonowy pod ciśnieniem, uznawane za bardziej skuteczne niż klasyczne kapsułki azotu, ponieważ argon nie wpływa na smak wina oraz go nie utlenia

Gaz argonowy wyróżnia się ponieważ jest gazem obojętnym, bezpiecznym i nieszkodliwym. Używa się go już także w procesie produkcji win. Pomaga je konserwować i chroni przed ewentualnymi zewnętrznymi wpływami bez powodowania zmian w jego strukturze.

15 w magazynie

Kategoria:
000

Kapsułki  Coravin Pack 6. Jak działąją?
Kapsułki Coravin Pack 6 stosowane bezpośrednio w systemie win, produkowane wyłącznie przez firmę Coravin , osiągnęły efekt całkowitego uszczelnienia korka butelki przeznaczonej do degustacji bez konieczności jego wyciągania. Zachowuje przy tym smak, jakość  i zapach wina w butelce tak jakbyśmy otworzyli je pierwszy raz.

Rewolucyjny projekt i materiały dają gwarancję na to, że z kapsułek nie ma wycieku gazu i że kapsułki mogą być  używane przez kilka miesięcy, aż do wyczerpania możliwości: z jednej kapsułki możemy nalać  15 kieliszków po 150ml wina.

Tak wyglądają kapsułki Coravin

Waga
Kapsułka Coravin: 52 g
Czysty gaz argonowy: 6,5 g

Wymiary
Szerokość kapsułki: 2,2 cm
Długość kapsułki: 9,1 cm

Głośność
Objętość kapsułki: 20,7 ml

Ciśnienie
Ciśnienie kapsułki: 2600 PSI

 

Co zawiera Pack 6?

–  6 kapsułek ze stali wtórnej pokrytej nylonem wzmocnionym włóknem szklanym.
–  Medyczny czysty gaz argonowy
–  Uszczelka z gumy syntetycznej.