Tylko na coravinpolska.pl gwarantujemy autoryzowaną sprzedaż i serwis urządzenia Coravin w ciągu 24/48h
Tylko na coravinpolska.pl gwarantujemy autoryzowaną sprzedaż i serwis urządzenia Coravin w ciągu 24/48h
Model Six Coravin + Pack

Model Six Coravin + Pack

1.690,00 

Model Six Coravin + Pack. Odkryj zalety posiadania nowego Coravin Six + System i delektuj się najlepszymi winami, kiedy chcesz. Dzięki temu rewolucyjnemu systemowi podawania wina bez wyciągania korka z butelki można napić się ulubionego wina w dowolnym momencie bez obawy przed jego utlenieniem. Urządzenie pozwala nalewać je bez wyciągania korka, przy pomocy kapsułek i igły, które zapobiegają utlenieniu się wina na długie lata.

Dla tych, którzy zawsze pragną się wyróżniać, być na bieżąco i rozkoszować się chwilą, Coravin Six + System jest profesjonalnym i ekskluzywnym systemem do wina, który wykorzystuje najnowocześniejszą technologię w służbie jednej z najbardziej selektywnych i autentycznych przyjemności, jakie istnieją: w służbie winu.

Clear
SKU: Brak danych Kategoria:
000

Model Six Coravin + Pack. Podstawowy gadżet do codziennej praktyki specjalistów z dziedziny enologii, sommelierów, winiarni, jest także kluczowym darem dla miłośników wina: jego elegancki wygląd i praktyczne zastosowanie sprawiają, że jest to rewolucyjne narzędzie do trzymania zawsze pod ręką i używania do świętowania kolacji, degustacji win lub dla posiadaczy prywatnych kolekcji win.

Coravin Six + System umożliwia otwarcie najbardziej wyjątkowej butelki wina w każdym momencie, bez konieczności czekania na specjalną okazję, ponieważ można je podać bez konieczności wyciągania korka z butelki. Po nalaniu kieliszka wina można je dalej przechować jako nienaruszone, zachowując w całości jego jakość, właściwość, smak i zapach.

Jak działa Coravin Model Six +pack

Zaprojektowany, aby zdobyć zmysły, ekskluzywne akcesorium do win Coravin Six + System jest piękny z zewnątrz i wyjątkowy od wewnątrz: działa na 3 płaszczyznach do podawania wina zachowując jego resztę nietkniętą wewnątrz butelki, bez niebezpieczeństwa utraty walorów jakości na długie miesiące czy lata.

System otwierania poprzez nakłucie Coravin Six + System został zaprojektowany jedyną na świecie technologią opatentowaną przez firmę Coravin, która sprawia, że urządzenie dostosowuje się do szyjki butelki niczym rękawica. W celu aktywacji, wystarczy nacisnąć na przycisk, co pozwoli na ulotnienie gazu argonowego z kapsułki i sprawi, że wino będzie możliwe do podania z butelki bez konieczności wyciągania korka.

System do serwowania wina Istnieje wiele systemów służących do nalewania wina, lecz Coravin Six + System jest wyjątkowy: posiada duży uchwyt, który zapewnia maksymalną solidność i niezawodność podczas przechylania butelki, naciśnięcia przycisku i napełniania kieliszka. Jest czysty i bezpieczny. Jest to jedyny system, na świecie który gwarantuje jakość i potencjał leżakowania wina po jego serwowaniu.

System konserwujący do wina Coravin Six + System jest zazwyczaj sprzedawany dla dużych winnic, ekskluzywnych firm oferujących wina z całego świata, luksusowych hoteli i winotek, jednak niewątpliwie stopniowo staje się urządzeniem obecnym w domach wielkich miłośników wina. Właśnie dlatego, że udało się jego użyteczność zmaksymalizować do nieprzewidywalnych rozmiarów, dostarczając sommelierom i winiarzom niezrównanego narzędzia.

Taki jest Coravin Six + System

 • SmartClamps™ Technology
 • Elegancki wygląd
 • Ekskluzywne kolory
 • Wygoda i czystość
 • Wysoka solidność serwowania
 • Maksymalne bezpieczeństwo przy zaciskaniu
 • Igła Thin Wall Needle
 • Wyróżnia się o 20% większą szybkością
 • Lepsze dopasowanie do korka
 • Większa precyzja

Kapsuła Cup Load Cell napełniona ciśnieniowym gazem argonowym – Zupełnie szczelna! Całkowicie bezpieczna!

Co znajduje się w opakowaniu przy zakupie systemu

 • 1 Coravin System Six Core w kolorze do wyboru
 • 1 Igła Standard i igła do czyszczenia
 • 6 Screw caps
 • 3 Kapsułki Argonu
 • 1 Aerator
 • 1 Etui na system oraz Instrukcja obsługi 1-letnia gwarancja

Dane techniczne:

Waga: 400 g z zamontowaną kapsułką
Wymiary: wysokość 21cm, szerokość 14cm, długość 6,35cm
Materiały, z których wykonano urządzenie: stal nierdzewna, tworzywo ABS, mieszanina poliwęglanów, nylon z włókna szklanego

Informacje dodatkowe

Kolor

Burgundy, Silver, Piano Black