Tylko na coravinpolska.pl gwarantujemy autoryzowaną sprzedaż i serwis urządzenia Coravin w ciągu 24/48h
Tylko na coravinpolska.pl gwarantujemy autoryzowaną sprzedaż i serwis urządzenia Coravin w ciągu 24/48h

Witamy w pasjonującym i rewolucyjnym świecie Coravin.

Witamy w pasjonującym i rewolucyjnym świecie Coravin.
11/01/2018 admin@desabor.pl
Coravin blog

Coravin Polska. Historia wina zaczyna się dużo wcześniej niż czasy, do których sięga nasza pamięć i zawsze toczy się równocześnie z historią ludzkości.  Podczas swojej długiej drogi, wino ofiarowało nam nieskończoną ilość niezwykłych doznań – nie zawsze łatwych do opisania – aż wreszcie stało się wszechobecne w najważniejszych chwilach życia, jako symbol radości i świętowania. 

Z tego powodu stajemy dzisiaj przed Tobą z butelką jednego z naszych najbardziej wyselekcjonowanych win w dłoni.   A to dlatego, że chcemy, abyś świętował wraz z nami i z jednym z Twoich ulubionych win nie tylko premierę naszej oficjalnej strony sprzedaży internetowej w Polsce, ale także początek bloga Coravin.   Przestrzeń, w której będziemy opowiadać o smakach, aromatach i kolorach,  o sposobach delektowania się dobrym winem tak, jak na to zasługuje i o metodach Coravin, aby przechowywane wino zachowało się na zawsze w idelanym stanie. 

Jest to blog dla somelierów, entuzjastów wina, winiarni, winotek i luksusowych restauracji w Polsce,pełen użytecznych informacji i nowinek, w którym poczujesz się jak u siebie w domu i w którego tworzenie włożymy tyle samo pasji, ile włożyliśmy w nasze produkty.

Polska i wino

Polska   zapowiada się jako kraj, który nie tylko może zaoferować dobre wino, ale przede wszystkim potrafi wino docenić, delektować się nim i je sprzedawać.  Jeśli spojrzymy daleko wstecz, niektórzy wspomną południowe  regiony obfitujące w winnice, krakowską stolicę pełną życia pod tym względem i cały szereg prywatnych producentów, którzy nawet w najgorszych momentach wiedzieli, jak stawić opór i bronić swojej pasji.   Dzisiaj ci, którzy od zawsze byli wielkimi pasjonatami, nowi producenci oraz nowi entuzjaści wina odradzają się w Polsce, stwarzając wokół najstaranniej dobranych win całą kulturę i sposób na życie.

Czasy się zmieniają i nasz kraj również.  Stajemy się coraz bardziej wymagający, bardziej wyrafinowani w naszych gustach, naszych pasjach i sposobach spędzania wolnego czasu.  W Polsce nauczyliśmy się smakować wina z najlepszych europejskich winnic i stopniowo rozwijamy ten kult wina, a w miarę jak nabieramy doświadczenia, robimy to coraz sprawniej.  Jako konsumenci dobrze wiemy, czego chcemy, a tym bardziej jako dostawcy.

Najbardziej strzeżony sekret

Wiemy, że teraz jest najlepszy moment, dlatego w Coravin Polska pragniemy zrewolucjonizować wraz z Tobą świat wina, pomóc Ci w zmianie sposobu podawania, kosztowania i doceniania wina.  A w tym celu uczynić możliwym niemożliwe: cieszyć się każdym kieliszkiem Twojego ulubionego wina tak, jakby to zawsze miało miejsce zaraz po otwarciu butelki.

Na aperitif zapraszamy Cię do zapoznania się z rozmaitymi systemami otwierania butelek Coravin, z których możesz już korzystać w Polsce po specjalnej cenie premierowej obwiązującej tylko tutaj.  Jak?  Za pomocą dwóch kliknięć.  Całkowicie bezpiecznie i z pełną gwarancją.  Witaj w Coravin Polska.