Tylko na coravinpolska.pl gwarantujemy autoryzowaną sprzedaż i serwis urządzenia Coravin w ciągu 24/48h
Tylko na coravinpolska.pl gwarantujemy autoryzowaną sprzedaż i serwis urządzenia Coravin w ciągu 24/48h

Home

 

OFICJALNY DYSTRYBUTOR MARKI CORAVIN

Tylko na coravinpolska.pl gwarantujemy autoryzowaną sprzedaż i serwis urządzenia Coravin w ciągu 24/48h.

Chcesz kupić produkty Coravin bez ryzyka? Naszą oficjalną gwarancję stosujemy wyłącznie do produktów Coravin zakupionych za pośrednictwem Coravin Polska.

 

 

Delektuj się swoim ulubionym winem na kieliszki bez konieczności wyciągania korka!

 

Coravin Polska jest miejscem spotkań wszystkich miłośników i znawców wina w Polsce. Jest miejscem, w którym można dowiedzieć się o najnowszych trendach dotyczących produktów Coravin w Polsce, a także nabyć  rewolucyjne systemy służące do nalewania i przechowywania najbardziej wyselekcjonowanych etykiet win w różnych pojemnosciach butelek (500ml, 750 ml, 150ml).


Istnieje tysiące powodów, dla których pragnie się otworzyć właśnie tę ulubioną butelkę wina i wszelka okazja do wzniesienia toastu jest dobra, dlatego Coravin Polska dystrybuuje z Warszawy na teren całego kraju nie tylko najbardziej ekskluzywne systemy do win dzi
ęki, którym możemy nalać w dowolnym momencie kieliszek wina bez konieczności wyciągania korka, ale także szeroką gamę igieł (standard, vintage, faster pour), kapsułek z argonem oraz akcesoriów.

Ciesz się swoją kolekcją win  ze spokojem  na jaki zasługują. Po spróbowaniu swojej ulubionej butelki wina, przechowaj ją w idealnym stanie przez wiele lat. Otworz ją ponownie, kiedy tylko będziesz miał na to ochotę.

 • Model Six Coravin + Pack
  1.690,00 
  Quickview

  Model Six Coravin + Pack

  Model Six Coravin + Pack. Odkryj zalety posiadania nowego Coravin Six + System i delektuj się najlepszymi winami, kiedy chcesz. Dzięki temu rewolucyjnemu systemowi podawania wina bez wyciągania korka z butelki można napić się ulubionego wina w dowolnym momencie bez obawy przed jego utlenieniem. Urządzenie pozwala nalewać je bez wyciągania korka, przy pomocy kapsułek i igły, które zapobiegają utlenieniu się wina na długie lata. Dla tych, którzy zawsze pragną się wyróżniać, być na bieżąco i rozkoszować się chwilą, Coravin Six + System jest profesjonalnym i ekskluzywnym systemem do wina, który wykorzystuje najnowocześniejszą technologię w służbie jednej z najbardziej selektywnych i autentycznych przyjemności, jakie istnieją: w służbie winu.
  1.690,00 
  1.690,00 
 • Coravin Model Three +
  Coravin Model Three +
  1.190,00 
  Quickview

  Coravin Model Three +

  Coravin Model Three +. System Three jest doskonałym wprowadzeniem do naszych systemów przechowywania wina, umożliwiając przechowywanie wina spokojnego przez tygodnie, miesiące, a nawet lata. Podawaj swoje ulubione wina bez wyjmowania korka dzięki systemowi przechowywania wina Coravin Three+  
  1.190,00 
  1.190,00 
 • Wyloguj się
  System Model Six Pack Mist
  System Model Six Pack Mist
  Original price was: 1.690,00 zł.Current price is: 1.190,00 zł.
  Quickview

  Coravin Model Six + pack Mist

  System Model Six Pack Mist. Nalewaj swoje ulubione wina spokojne bez wyciągania korka dzięki systemowi konserwującemu Coravin Model Six+ i wracaj do tej butelki wielokrotnie przez miesiące, a nawet lata. Zainspirowana bogatą paletą kolorów sezonu świątecznego i ciepłymi, metalicznymi akcentami, specjalna edycja Gemstone Collection wnosi nowy poziom elegancji do serii Timeless. Timeless Six+ w eleganckim kolorze 'Mist' z pewnością będzie stylowym akcentem w każdym domowym barku. W skład zestawu wchodzą: trzy kapsułki gazu, sześć screw caps (nakrętki na wina), futerał na system, aerator (napowietrzacz do wina) oraz pokrowiec na butelkę. Zestaw System Model Six Pack Mist to idealny pomysł na prezent w idealnej cenie.
  Original price was: 1.690,00 zł.Current price is: 1.190,00 zł.
  Original price was: 1.690,00 zł.Current price is: 1.190,00 zł.
 • System Timeless Eleven
  2.729,00 
  Quickview

  System Timeless Eleven Coravin

  System Timeless Eleven to pierwszy w pełni automatyczny system przechowywania wina. Połącz się z aplikacją Coravin Moments, aby uzyskać dodatkową kontrolę, w tym niestandardowe prędkości nalewania, kontrole stanu systemu i przypomnienia o wymianie kapsułek. Timeless Eleven to niesamowity postęp w technologii winiarskiej. Ten zestaw zawiera kluczowe akcesoria, idealne dla kolekcjonerów wina, koneserów i techników takie jak: cztery kapsułki Argonu, Aerator, dwa Screw Caps (czyli nakrętki na wina bez korków), mechanizm do czyszczenia igły oraz pokrowiec na butelkę. Timeless Eleven to najlepszy i najbardziej nowoczesny system dla prawdziwych koneserów dla których pasja do wina to część życia.
  2.729,00 
  2.729,00 
 • System Pivot Black
  System Pivot Black
  799,00 
  Quickview

  System Pivot Black Coravin

  System Pivot Black przechowywania wina Coravin® Pivot™ pozwala wydłużyć okres przydatności wina do spożycia. Dopasuj wino do swojego nastroju, dań obiadowych lub pogody. Pomysłowe połączenie zatyczki Pivot i urządzenia zachowuje w idealnym stanie pozostałą zawartość butelki przez okres do 4 tygodni, zapewniając, że ostatni kieliszek jest tak samo wyjątkowy jak pierwszy. Ten system jest stworzony do win bez korków czyli tych z zakrętkami. Nie musisz martwić się już, że wino się zmarnuje kiedy masz ochotę tylko na jeden kieliszek. W zestawie znajdują się dwa Coravin Pivot Stoppers czy korki, jedna kapsułka gazu (Argon) oraz pokrowiec na butelkę.
  799,00 
  799,00 

Zapisz się do newslettera Coravin Polska

Ekskluzywne produkty, spersonalizowane oferty, możliwość zapoznania się z produktami Coravin wcześniej, niż ktokolwiek inny. Newsletter Coravin Polska to subskrypcja wielkich entuzjastów wina w Polsce. Newsletter zastrzeżony dla tych, którzy poszukują czegoś innego i wyjątkowego.

Przeczytałem/am i akceptuję politykę prywatności. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z obowiązującymi przepisami (Ustawa z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133, poz. 883 z późn. zmianami) przez Sabor de Espana Sp.z.o o. ul. Marywilska 34d ,03-228 Warszawa. Mam prawo wglądu i poprawiania swoich danych.